Doučování ZŠ a SŠ

Doučování

Naše studio poskytuje ve své činnosti doučování v plném rozsahu učiva ZŠ a SŠ. Doučování má nejen zlepšovat znalosti, ale mělo by žáka i bavit. Kdy je doučování důležité?

  1. Dítě (žák, student) zmeškalo vyučování z důvodu nemoci

  2. Vnímavost dítěte je narušena v důsledku různých problémů v rodině, ve třídě mezi spolužáky

  3. Závažné vnější vlivy: výměna učitele, přestup na jinou školu apod.

K masivnějšímu nárůstu hledání doučování dochází těsně po přestupu z I. na II. stupeň ZŠ. Děti se adaptují na nové prostředí, navštěvovaly i jinou školu, dochází ke změně struktury vyučování – více předmětů, střídání několika učitelů v jednotl.předmětech.

Způsob doučování

Zaměřujeme se na individuální doučování tzv. „one-to-one“ nebo ve velmi malých skupinkách 2–4 žáků.

Typická délka 1 sezení je 90 min. Lze domluvit i 60 nebo 120 min. Kratší sezení bývá méně efektivní – než žák začne doučování plně vnímat, blíží se konec sezení.

Typy doučování: cizí jazyky (Aj, Nj), standardní předměty (Čj, M), příprava k přijímacím zkouškám na SŠ, příprava k maturitě.

Ve školním roce 2016/2017 navštěvovalo doučování 21 žáků, z toho 3 středoškoláci. Na svém vysvědčení našlo 95% z nich lepší známku z předmětu, do kterého se přihlásili. Naši lektoři připravovali žáky nejvíce do matematiky, jazyka českého a cizích jazyků. Některé jsme doučovali z učiva přirodopisu a fyziky. O kvalitě doučování ve studiu Kamarád svědčí fakt, že se v tomto školním roce přihlásili znovu stejní žáci a začínají se o naše doučování zajímat i jejich spolužáci nebo ti, kteří se o našem studiu teprve dozvěděli. Proto nepromeškejte termín podání přihlášky, kterou obdržíte ve studiu.

Ceník

V každém měsíci účtujeme administrativní poplatek 30 Kč (kopírování, SMS, účetnictví, apod.). U nepravidelného doučování (např. 1hod. za měsíc před písemkou) účtujeme příplatek 20,-Kč.

Individuální doučování Aj, Nj, M, ČJ

  Aj, Nj Ma, Čj, Fy, Ch
ZŠ I.st. 150 Kč/1 žák 130 Kč/1 žák
ZŠ II.st. 170 Kč/1 žák 150 Kč/1 žák
190 Kč/1 žák 170 Kč/1 žák
přijímací zk. na SŠ 200 Kč/1 žák 180 Kč/1 žák
maturita - státní, nižší úroveň 270 Kč/1 žák 250 Kč/1 žák

Skupinové doučování

Poskytujeme také skupinové doučování (2-4 osoby) za zvýhodněné ceny. Kontaktujte nás pro individuální nabídku.

Přihlášení

Pokud Vás naše služba doučování zaujala, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo vyplňte přihlášku osobně v našem studiu.

Studio Kamarád
design&layout: Seník 2010
Redakční systém Kamarád 2.0 – Jan "yaqwsx" Mrázek